Spoznaj najkrajší kraj Slovenska cez legendárne postavy, tajomných hrdinov i strašidelné príbehy!

LEGENDARIUM – to sú dobrodružstvá pätnástich hrdinov, ktorí Ťa zavedú na miesta, ktoré musíš vidieť!

Hraj hru, zbieraj nálepky do albumu a vyhraj jednu zo super cien!

U nás Ťa čaká legendárna postavička Mórica Beňovského – najslávnejšieho väzňa hradu Ľubovňa a neskôr kráľa Madagaskaru. Jeho dobrodružná cesta na Madagaskar začala práve útekom z hradného väzenia.

U nás sa môžete lokalizovať a získať do albumu nálepku. V prípade, že album nemáte, tak si ho u nás môžete zakúpiť.

LEGENDARIUM 2 je pokračovaním úspešného projektu LEGENDARIUM, ktorý v lete 2015 pripravila krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska. Prostredníctvom 15 legendárnych postavičiek predstavuje zaujímavé miesta Prešovského kraja, ktoré rozhodne stoja za návštevu. LEGENDARIUM 2 prepája viac ako 60 zaujímavostí kraja.

Od 1. júna do 15. septembra 2016 prebieha súťaž s mobilnou hrou LEGENDARIUM 2 a tiež súťaž s nálepkovým albumom LEGENDARIUM 2.

Hraj hru: Stiahni si mobilnú hru LEGENDARIUM 2 a zaži dobrodružstvá pätnástich hrdinov v napínavých minihrách.

Každá postavička Ti ponúkne štyri bonusové lokalizácie na miestach, ktoré sa viažu k legende. Keď sa na nich v hre zlokalizuješ, získaš bonusové body! Už za dve lokalizácie získaš nahrávku legendy na stiahnutie. Hraním a lokalizovaním sa postupuješ z úrovne „tulák“ až na „kráľa Prešovského kraja“. Najlepší hráči budú odmenení hodnotnými cenami a kráľ bude korunovaný na brehu Štrbského plesa.

Zbieraj nálepky: Navštív vybrané miesta LEGENDARIA a získaj nálepku do albumu. Nálepku získaš po zaplatení vstupného. Čím viac nálepiek hrdinov získaš, tým máš väčšiu šancu vyhrať jednu z množstva cien! Ako bonus už za 6 súťažných nálepiek získaš CD LEGENDARIUM zadarmo! Spolu môžeš nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovaní.

Hraj, cestuj a vyhraj!

Všetky informácie a hra na stiahnutie: www.legendarium.info

LEGENDARIUM na Facebook-u